W Hekla Energy, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem energetycznym z siedzibami w Warszawie i Gliwicach, stawiamy na zieloną przyszłość. Oferujemy innowacyjne rozwiązania energetyczne dla firm i instytucji pragnących korzystać z prądu wytwarzanego w sposób zrównoważony. Specjalizujemy się w dostarczaniu prądu ze źródeł odnawialnych oraz gazu sieciowego, dostosowując nasze usługi do potrzeb świadomych ekologicznie przedsiębiorstw.

Przyłącz się do grona odpowiedzialnych biznesów, które wybierają czystą energię od Hekla Energy. Z nami Twoja firma zyska nie tylko stabilne i efektywne źródło energii, ale także wsparcie w osiągnięciu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nasza firma jest nie tylko dostawcą zielonej energii ze źródeł odnawialnych, ale także także dostawcą gazu ziemnego dla firm oraz instytucji. Dostarczamy paliwo w oparciu o ceny hurtowe, które są bardzo atrakcyjne. Bez względu na ilość zużycia, nasi Klienci mają możliwość odkupu gazu sieciowego po indeksach hurtowych, co z pewnością jest dla nich bardzo opłacalne!

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami, zapewniając prąd ze źródeł odnawialnych oraz gaz ziemny w korzystnej cenie. Nasz model kontraktacji zielonej energii oraz możliwość odkupu energii w kontraktach PPA (Power Purchase Agreement) umożliwiają wytwórcom bezpieczną sprzedaż energii, po atrakcyjnych cenach jak i kompleksową obsługę instalacji wytwórczych.

Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z oferty naszej firmy. Postaw na zieloną energię w Warszawie!

Najnowsze komentarze
Archiwa