Bitelon jest to platforma, która oferuje możliwość wymiany tradycyjnych oraz cyfrowych walut w bardzo bezpieczny sposób.

Giełda online zwraca uwagę przede wszystkim na bezpieczne inwestowanie i dokonywanie transakcji. Ponadto Bitelon oferuje szybką i łatwą zamianę walut na kryptowaluty bitcoin w jak najlepszej cenie.

Zlecenie kupna lub sprzedaży trafia bezpośrednio na elektroniczną giełdę zleceń, a następnie jest sparowane z ofertami innego użytkownika. Proste i niewymagające żadnych działań transakcje, ułatwiają korzystanie z platformy.Giełda wymiany walut

Na giełdzie Bitelon wymienisz zarówno Euro, GBP, USD, CHF, PLN, BTC. Korzystający z giełdy walutowej, są przez cały proces prowadzeni i informowani o dokonywanych czynnościach. Na platformie istnieje również możliwość przyśpieszenia przepływu środków, dzięki użyciu bitcoinów. Polityka bezpieczeństwa oraz więcej informacji o tym, jak kupić bitcoiny, a także o procesie działania giełdy, znaleźć można na stronie Bitelon.

Giełdę Bitelon zabezpieczają najwyższej jakości systemy oraz instytucje i certyfikaty. Korzystanie z platformy jest dzięki temu bardzo bezpieczne i pewne.

Najnowsze komentarze
Archiwa