Footmedic jest to autoryzowany gabinet podologiczny, w który od 1999 roku specjaliści świadczą usługi podologiczne: leczenie grzybicy stóp, leczenie grzybicy paznokci, laseroterapię grzybicy paznokci, kosmetykę paznokci, peeling cukrowy paznokci oraz manicure klasyczny.

W gabinecie podologicznym wykonuje się głównie laserowe zabiegi lecznicze, które są niezwykle skuteczne i bezbolesne! Ponadto leczenie grzybicy paznokci laserem jest nieinwazyjne, szybkie i działa natychmiastowo. leczenie-grzybicy-paznokci

Wysokiej jakości sprzęt, który służy do diagnozowania i pielęgnowania każdego rodzaju problemów skóry, a także paznokci i stóp, pozwala świadczyć usługi u gabinecie podologicznym Footmedica na najwyższym poziomie.

Aby dobrze zadbać o swoje stopy, w gabinecie podologicznym footmedica, specjaliści oferują zabiegi i kosmeceutyki, dzięki którym naturalna płytka paznokci pozostanie nieuszkodzona i zregenerowana, a także zabezpieczona, bądź zrekonstruowana.

Terapia laserem grzybicy stóp jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się uciążliwego problemu. Wszystkie zabiegi i laserowe leczenia są wykonywane na laserze Lunula Laser.

Poradnia podologiczna Footmedic zachęca klientów do skorzystania z usług laserowego leczenia grzybicy paznokci, rekonstrukcji płytki paznokcia lub kosmetyki paznokci w najkorzystniejszych cenach. Zapraszamy!

Najnowsze komentarze
Archiwa