Firma Progress Łódź świadczy usługi sprzątające, skierowane do indywidualnych klientów, a także innych firm.Przechwytywanie

Progress zapewnia profesjonalne sprzątanie mieszkań, opróżnianie mieszkań i lokali użytkowych, które zostały opuszczone, a także wywóz starych mebli nadających się do utylizacji.

Oprócz podstawowych czynności sprzątających, firma Progress Łódź zapewnia także dezynfekcję mieszkań po zmarłych. Jest to usługa, z której skorzystać można w przypadku, gdy w mieszkaniu doszło do zgonu. Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i bakterii, które pojawiły się w wyniku rozkładu, wystarczy zamówić usługę dezynfekcji lub też ozonowania pomieszczeń. Progress działa wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu, który zapewnia najlepsze efekty.

Firma z Łodzi zachęca do zapoznania się z pełną ofertą swoich usług, a także do kontaktu. Progress sprząta mieszkania, opróżnia lokale użytkowe, a także opróżnia piwnice, balkony, strychy, doprowadzając je do ładu. Firma oferuje również pomoc w trakcie przeprowadzki, czyli przewóz mebli, rzeczy, pomoc w pakowaniu oraz rozpakowywaniu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa