Producent oraz dystrybutor stolarki okiennej – okien PCV, okien aluminiowych, drewnianych, to firma Fintecnic z Łodzi. W swojej ofercie firma zapewnia także bramy garażowe, moskitiery, rolety, żaluzje i nie tylko. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że Fintecnic stał się niezwykle popularnym dystrybutorem, któremu zaufało wielu klientów. Wszystkie produkty z dziedziny stolarki okiennej oraz drzwiowej są najwyższej jakości, trwałe oraz eleganckie.
W ofercie Fintecnic Łódź znajdują się między innymi okna Salamander, Aluprof, Aluplast, a także drzwi aluminiowe, drewniane, drzwi PCV.
Okna PCV firmy Fintecnic są niezwykle eleganckie i trwałe, doskonale prezentując się w każdym pomieszczeniu. Ich dodatkową zaletą jest także wysoka szczelność, dzięki czemu do wnętrza nie dostanie się hałas z pobliskiej ulicy. Oprócz stolarki okiennej łódzka firma zapewnia swoim klientom szeroki wybór drzwi, które dopasować można do swoich potrzeb i oczekiwań. W ofercie dostępne są drzwi aluminiowe, drzwi drewniane, drzwi PCV, akcesoria do drzwi i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Archiwa