radca-prawny-lodzKancelaria Radcy prawnego Jana Konopackiego oferuje profesjonalne usługi związane z pomocą prawną oraz kompleksową analizą każdego problemu i sprawy.

Radca prawny z Łodzi oferuje swoją pomoc nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom oraz przedsiębiorstwom i spółkom.

Radca prawny oferuje swoją pomoc prawną oraz reprezentację swoich klientów przed sądami i urzędami. Radca zapewnia także konstruowanie projektów dokumentów, umów i wszelkich regulaminów.

Kancelaria z Łodzi oferuje pomoc w kwestii windykacji, to znaczy prowadzenia negocjacji z dłużnikami, reprezentacji w sporach z dłużnikami, reprezentacji w postępowaniu egzekucyjnym oraz doradztwa z zakresu zabezpieczenia interesów majątkowych klienta.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej osoby, która jest w stanie udzielić pomocy z zakresu nieruchomości i prawa budowlanego, radca prawny jest gotowy rozwiać wszelkie wątpliwości i zaoferować kompleksową pomoc. Radca zapewnia przygotowanie i opiniowanie niezbędnych umów, obsługę wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także obsługę prawną procesów inwestycyjnych.

Kancelaria Prawna Radcy z Łodzi oferuje pełen profesjonalizm, a także szeroki zakres usług, z których klienci mogą skorzystać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa