ewa-goszczynska-001Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prawną Kancelarii Prawnej z Warszawy, w której na przyjmuje Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat.

Radca Prawny Warszawa

Z pomocy prawnej świadczonej w Kancelarii, skorzystać mogą zarówno Klienci z Warszawy, jak i z okolic Ząbków. Radca Prawny Ewa Goszczyńska-Kondrat jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Upadłość konsumencka

Radca Prawny z Warszawy specjalizuje się przede wszystkim w upadłościach konsumenckich, pomagając Klientom między innymi ocenić indywidualną sytuację finansową i prawną, przygotować i złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, ustalić wszystkich wierzycieli, sumy wymagalnych należności lub też reprezentować ich w toku postępowania upadłościowego przed Sądem upadłościowym oraz syndykiem masy upadłości.
Ewa Goszczyńska-Kondrat, jako Radca Prawny, przyjmuje w swojej Kancelarii Prawnej w Warszawie, która mieści się pod adresem: Al. Solidarności 119/125 lok. 73. Radca Prawny specjalizuje się także w zakresie spraw rodzinnych, w tym w ustaleniu kontaktów z dzieckiem, czy mediacji rodzinnych.

Jedna odpowiedź na Radca Prawny Warszawa – Upadłość Konsumencka

  • Marek Łasko mówi:

    Bardzo polecam! Pani Ewa ma ogromna wiedzę merytoryczną i jest zaangażowana w prowadzone sprawy.

Najnowsze komentarze
Archiwa