6-e1489700241409Elastomery są to polimerowe tworzywa sztuczne, a także tworzywa naturalne, które cechują się zdolnością do deformacji odwracalnej, dokonywanej pod wpływem siły mechanicznej. Elastomery to w większości materiały niż gumowce, lecz posiadają szeroką zdolność do zmiany swoich wymiarów.

Firma Elasto-Mer oferuje usługę regeneracji powłok poliuretanowych na kołach jezdnych wózków paletowych oraz sztaplarek elektrycznych. Firma gwarantuje dobór odpowiedniego materiału, który będzie zgodny z przeznaczeniem elementu regenerowanego. Materiał będzie odpowiednio twardy do tworzywa, a forma będzie doskonale dobrany, by sprawdzi się idealnie w przypadku odlania poliurentanowego elementu.

Firma regeneruje koła poliuretanowe wózków paletowych zarówno elektrycznych, jak i ręcznych. Każdy materiał, którym powleka się koła, dobierany jest adekwatnie do ciężaru, jaki wózek przewozi podczas pracy.

Firma Elasto-Mer oferuje konkurencyjne ceny na rynku, wysoką jakość usług i szerokie zastosowanie elementów poliuretanowych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa