uslugi-logistyczneFirma oferująca kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportu drogowego, morskiego oraz kolejowego – Agroland Cargo zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą.

Firma z oddziałami w Warszawie, Łodzi, czy Świnoujściu została założona w roku 1992. Obecnie firma specjalizuje się w dostarczaniu Klientom najkorzystniejszych rozwiązań logistycznych w dziedzinie transportu nie tylko drogowego, ale także kolejowego oraz morskiego.

Agroland realizuje transport w stosunku do Klientów z Europy Zachodniej i Południowej, a także skandynawskich i WNP. W ramach oferty firma transportu zapewnia transport drogowy, morski, transport kolejowy, usługi magazynowania, usługi ubezpieczeniowe oraz obsługę celną.

Od ponad 20 lat Agroland realizuje transport drogowy ładunków całopojazdowych, częściowych i drobnicowych. Firma dysponuje ponad 200 nowoczesnymi środkami transportu, które spełniają najwyższe wymagania ekologiczne.

Zaletami transportu drogowego są przede wszystkim: szybkość oraz elastyczność dostaw, wysoka dostępność towaru, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży, usługa dopasowana do oczekiwań i potrzeb klienta, a także kompleksowość, która pozwoli skupić się na swojej głównej działalności.

Agroland Cargo oferuje także usługi magazynowania, kierując ofertę do firm produkcyjnych, jak i handlowych. Podstawową zaletą magazynowania jest racjonalizacja kosztów związanych z przeładunkiem towarów oraz ich składowaniem. Ponadto Klienci mogą liczyć elastyczny cennik zależny od wielości zajętej powierzchni.

Najnowsze komentarze
Archiwa