Profesjonalny zespół programistów, którzy są doświadczeni, ambitni w swoich planach i niezwykle kreatywni, zaprasza do zapoznania się z ich pracą – MojoApps. wirtualne-nieruchomosci

MojoApp to atrakcyjne i interesujące treści, pomysły jak najbardziej realne i wzbudzające zachwyt. Dzięki zespołowi, który w pełni wykorzystuje swoją kreatywność, tworzą się nieszablonowe i najlepsze rozwiązania.

MojoApps to profesjonalne studio AR i VR gdzie pracownicy tworzą innowacyjne i niebanalne cyfrowe rozwiązania dla branży, która tego potrzebuje.

W ofercie firmy znajdują się następujące usługi: rozszerzanie rzeczywistości, virtual reality, czyli wirtualna rzeczywistość oraz wideo 360 stopni dla jeszcze lepszego efektu końcowego technologii wirtualnej rzeczywistości.

Rozszerzanie rzeczywistości ma swoje zastosowanie w branży nieruchomościami, branży medycznej lub marketingu. Wykorzystuje się do tego aplikacje AR.

Virtual reality to aplikacja dedykowana dla firm, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie. MojoApps przenosi wówczas pomysły na rzeczywistość, co oznacza, że w wirtualny sposób urzeczywistnia pomysł i projekt firmy.

Dzięki wideo 360 stopni możliwa jest profesjonalna produkcja oraz projektowanie rozwiązań zadowalających klientów.

Najnowsze komentarze
Archiwa