biuro-rachunkowe-lodzProfesjonalne biuro rachunkowe Taxform Łódź zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą usług. Taxform w ramach usług zapewnia obsługę kadrowo-płacową, w tym prowadzenie bieżących spraw pracowniczych oraz kompleksowe doradztwo w obszarze personalnym i formalno-prawnym.

W Taxform Łódź pracują księgowi z wieloletnim doświadczeniem oraz specjaliści, którzy oferują pomoc na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe z Łodzi w ramach oferty kadr i płac oferuje:
– sporządzanie listy płac,
– rozliczanie umów cywilno-prawnych,
– opracowanie zestawień rocznych,
– obsługę w zakresie sprawozdawczości GUS,
– wyliczanie podatku od wynagrodzeń.

Biuro księgowe Taxform Łódź w ramach swojej oferty zapewnia również obsługę pełnej księgowości, czyli najbardziej zaawansowanej i sformalizowanej formy prowadzenia ewidencji.

Pełna księgowość jest rozbudowanym i niezwykle precyzyjnym systemem ewidencji zdarzeń gospodarczych, który jest częścią rachunkowości i służy do kontroli oraz analizy, czy generowania informacji o sytuacji finansowej firmy w danym momencie lub okresie.

Taxform zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, wsparcie, kompleksową obsługę ze strony księgowych oraz specjalistów. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej.

Najnowsze komentarze
Archiwa