Jeżeli nie masz pomysłu na wakacje, zarezerwuj sobie pole namiotowe lub kemping w ośrodku Keja. Kemping nad morzem, to świetny pomysł na udane wakacje dla rodziny lub z grupą znajomych. Kemping Keja znajduje się nieopodal Pobierowa, w miejscowości Pustkowo, w zacisznym i leśnym terenie. To doskonała baza wypadowa na wycieczki rowerowe i piesze. kemping-nad-morzem

Zamiast szukać pokoi noclegowych, warto zwrócić uwagę na pokoje w domkach w ośrodku Keja lub wynająć przyczepę kempingową z pełnym wyposażeniem. W przyczepach kempingowych znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty i udogodnienia, które zapewniają wygodny nocleg i udane wakacje.

Na terenie kempingu znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które zapewnią rozrywkę także dzieciom, w tym: świetlica, plac zabaw, bezpłatna wypożyczalnia rowerów, stół do ping-ponga, a także udogodnienia typu aneks kuchenny, stanowisko do zmywania naczyń, grill. Cały teren jest zagrodzony i monitorowany, dlatego wakacje na terenie kempingu Keja są bezpieczne, tanie i komfortowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze komentarze
Archiwa