Firma PiRys oferuje szeroki zakres usług budowlanych, w tym między innymi naprawę pękniętych murów, naprawę pękniętych ścian nośnych, zszywanie murów, a także ogrzewanie hal i wiele więcej. naprawa-peknietych-scian

Specjaliści od pęknięć w ścianach, oferują skuteczną i popularną metodę kotwienia ścian, to znaczy zszywania ścian i murów drutami śrubowymi ze stali nierdzewnej, zwanej także asutenityczną. Druty śrubowe są zatopione w zaprawie tixotropowej, która wiąże się z cegłą, kamieniem lub betonem. Kotwienie ścian i pękniętych murów sprawia, że ściany działowe lub nośne znów zyskują estetyczny wygląd, a pęknięcia nie są już widoczne.

Zastosowanie przez firmę PiRys niemieckiej technologii Brutt Saver, jest niezwykle skutecznym sposobem na walkę z uciążliwymi pęknięciami w ścianach. Zamontowanie w pęknięciach i bruzdach elastycznych prętów, które są wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki, daje gwarancje zadowalających efektów. Pozbycie się pękniętych ścian i murów to nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale także spokój, że ściana nie zostanie uszkodzona jeszcze bardziej, a pęknięcie zostało odpowiednio zabezpieczone.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług świadczonych przez firmę. Oprócz napraw pęknięć ścian murowych technologią Brutt Saver, firma zajmuje się także ogrzewaniem budynków oraz wykorzystywaniem krzemowej emulsji do osuszania zwilgoconych ścian.

Najnowsze komentarze
Archiwa