Twój ogród może tryskać zielenią i świeżym wyglądem przez cały rok. Nie wymaga to wcale dużego nakładu pracy i zmęczenia. Wystarczy zakupić sztuczną trawę od dystrybutora traw, firmy Epufloor i cieszyć się estetycznym wyglądem ogrodu lub ogródka w każdym okresie roku. trawa-sztuczna

W ofercie firmy znajduje się kilka rodzajów sztucznej trawy, w zależności od jej długości i koloru. Trawy 10 milimetrowe, 20, a nawet 55 mm! Każda z nich jest tak samo prosta w montażu i nie wymaga pielęgnacji. Wystarczy dbać o to, by w okresie jesiennym, mokre liście nie leżały zbyt długo na sztucznej trawie. To komfort i wygoda dla prawdziwych wielbicieli pięknych ogrodów.

Sztuczna trawa nadaje się również na boiska, zarówno te szkolne, Orliki oraz wielkie boiska piłkarskie. Jako trawa syntetyczna, jest ona wygodna w rozłożeniu, trwała, odporna na uszkodzenia, a także bezpieczna podczas treningów i rozgrywek.

Epufloor zaopatrzył już ponad 1000 boisk w sztuczną trawę, która pochodzi od najlepszych sprzedawców.

Jeśli Ciebie również interesuje przyozdobienie swojego ogrodu, balkonu lub tarasu, wybierz syntetyczną trawę w odpowiednim rodzaju. Trawa tarasowa idealnie sprawdzi się na większej powierzchni, a balkonowa trawa urozmaici małe balkoniki i nada im ciekawego wyglądu.

Najnowsze komentarze
Archiwa