zurowniki-lodzBiostar Plus, jest to firma, która kontynuuję ponad stuletnią tradycję rodzinną w branży piekarskiej. Biostar Łódź, jako jedyna firma oferuje kompleksową pomoc z zakresu zautomatyzowania trudnego procesu prowadzenia zakwasów żytnich oraz pszennych.

Firma z Łodzi jest zarówno producentem urządzeń specjalistycznych piekarskich, w tym fermentatorów, mieszalników, a także kultur starterowych do inicjacji procesów fermentacji.

Biostar Plus, jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym od pokoleń, oferuje najkorzystniejsze, indywidualnie dopasowywane rozwiązania, które spełniają wymagania każdej piekarni.

Wysoka jakość pieczywa i jego walory smakowe są zasługą odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, a także technologii, z której się korzysta podczas całego procesu.

Biostar Plus Łódź jest producentem maszyn i starterów piekarskich. W firmie pracuje wykwalifikowany personel, który specjalizuje się w technologii piekarskie, w tym mechanicy, konstruktorzy, automatycy.

W ofercie Biostar Plus dostępne są żurowniki serii BIO-FM-Ż, czyli urządzenia przeznaczone do produkcji oraz przechowywania biologicznie aktywnych zakwasów chlebowych. Żurowniki są to fermentatory do automatycznego procesu prowadzenia żurów żytnich.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z firmą z Łodzi!

Najnowsze komentarze
Archiwa